schoudercom
Protocol vervanging bij ziekte

Protocol vervanging bij ziekte

08-02-2019
Vanwege de nijpende situatie met betrekking tot de inzet van vervangers bij ziekte in het onderwijs is er een protocol opgesteld binnen onze school om zo goed mogelijk kunnen anticiperen op de situatie als er geen vervanging is.

Vanwege de nijpende situatie met betrekking tot de inzet van vervangers bij ziekte in het onderwijs is er een protocol opgesteld binnen onze school om zo goed mogelijk kunnen anticiperen op de situatie als er geen vervanging is.
Klik hier om het protocol te openen.

Intern hebben wij alles in kaart gebracht en voorbereid indien er een situatie ontstaat waarbij geen vervanging(en) is/zijn in geval van ziekte(n). Het is voor u als ouders belangrijk om te realiseren dat ondanks deze voorzorgsmaatregelen er een situatie kan ontstaan waarbij er toch één of meer groepen naar huis gestuurd moeten worden. Hierover zal u altijd tijdig geïnformeerd worden.

Deze informatievoorziening loopt via:

  • Schoudercom
  • Facebook
  • Briefje mee naar huis (indien mogelijk)
  • Bericht op de website
  • Het is ook fijn als ouders elkaar informeren indien een groep naar huis wordt gestuurd.